Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron WWW | SEO – Czyli działania dzięki którym Twoje produkty i usługi będą „na wyciągniecie ręki”.

ITwwwEB.com projektuje i wdraża responsywne strony www dla komputerów, urządzeń mobilnych – komórek i tabletów. Tworzenie stron www zostało w pewnym sensie, znormalizowane przez algorytm największej wyszukiwarki Google. Co zrobić aby Twoja strona była wysoko pozycjonowana przez wyszukiwarki internetowe? Atrakcyjna strona  internetowa jest szybka i swymi treściami wychodzi na przeciw swojej grupie docelowej. Utrzymuje wysoki poziom zaangażowania odbiorców, niczym znane czasopismo. Świetnym rozwiązaniem jest prowadzenie bloga na swojej stronie i regularne dodawanie wartościowego kontentu. Kluczowe znaczenie dla wysokiej pozycji strony mają również dobrej jakości linki oraz szyfrowanie HTTPS.

SEO

Dla stron WWW ważna również jest Domena Twojej firmy. (czyli nazwa, pod którą Twoja strona pokazuje się w przeglądarce internetowej) Nazwa domeny powinna być krótka i łatwa do zapamiętania. Kod strony dostępny i przejrzysty dla robotów Google. Pozycjonowanie stron internetowych to również wartościowe treści i linki bez których, algorytm Google nie doda projektu strony do katalogu.

Firma zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych „śledzi algorytm Google” i na bieżąco dostosowuje swoje know-how. Jednak niektóre firmy ciągle jeszcze budują zaplecza (zaplecze to specjalne serwisy tematyczne z których w odpowiedni sposób linkuje się do twojej strony). Zabiegi te mają na celu przekonać wyszukiwarki, że Twoja strona jest popularna w sieci. O ile takie wyszukiwarki jak Baidu, Yahoo, Bing, DackDackGo, Interia Katolog, Yandex RU dają się w ten sposób oszukać. Tak w przypadku sztucznej inteligencji Googla jest to dużo trudniejsze. Dlatego projekt strony WWW musi być transparentny, zgodny z wytycznymi wyszukiwarki. Strona internetowa powinna być atrakcyjna, pełna wartościowych – tematycznych treści, z której użytkownicy będą chętnie korzystać i do niej wracać.